Rema Days 2020 – zainspiruj się naszymi pomysłami

Inspiracje i pomysły na biznes, kompleksowa oferta urządzeń i akcesoriów dla branży reklamowej oraz producentów odzieży i tekstyliów użytkowych, w tym nowości – to wszystko zaprezentujemy na tegorocznych targach Rema Days.

W bieżącym roku na targach Rema Days API.PL stawia na nowości w druku sublimacyjnym oraz mediach do druku. Różne rodzaje podłoży wraz z możliwościami ich zadruku zostaną pokazane w specjalnej strefie pn. Inspiratorium. Będą to: tekstylia do podświetleń, tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, folie i laminaty, folie magnetyczne, media repozycjonowalne, folie flex, media adhezyjne i elektrostatyczne oraz eko media, które na stałe zagoszczą w ofercie firmy. Goście odwiedzający Inspiratorium poznają zalety oraz szerokie spektrum zastosowania mediów API.PL m.in. w reklamie outdoor i indoor oraz branży wnętrzarskiej (home decor) i produkcji przedmiotów codziennego użytku. Za przykład podejścia proekologicznego posłuży wykorzystanie zużytego banera reklamowego do tworzenia designerskich mebli.

Mocną pozycją oferty targowej API.PL są nowe plotery sublimacyjne marki Epson. Zupełną nowością jest model SureColor SC-F9400H. Ploter oferuje możliwość drukowania z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy), które pozwalają na produkcję rozmaitej odzieży sportowej, roboczej i innej w jasnych, żywych kolorach. Dzięki większej pojemności worków z atramentem model SC-F9400H może pracować jeszcze dłużej. Maksymalna szybkość drukowania wynosi 108,6 m2/h, co pozwala na skrócenie czasu realizacji projektów. Rozszerzona biblioteka kolorów oferuje ogromne możliwości twórcze. Oprogramowanie Epson Edge Print zawiera funkcję drukowania przy użyciu biblioteki kolorów, którą można łatwo zainstalować w aplikacjach pakietu Adobe Creative Suite, dzięki czemu można uwolnić swoją kreatywność, używając szerokiej przestrzeni kolorów. Epson SureColor SC-F9400H to kompleksowe rozwiązanie: drukarka, atramenty, papier i oprogramowanie firmy Epson zapewniające idealne współdziałanie.

Kolejna nowość z oferty japońskiego producenta to Epson SureColor SC-F500 – 24-calowa drukarka również oparta na technologii sublimacyjnej. Jest to kompletne, pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które oprócz drukarki obejmuje atramenty sublimacyjne Epson, papiery i oprogramowanie. API.PL pokaże szeroki wachlarz możliwości urządzenia, które można wykorzystać w produkcji gadżetów, materiałów reklamowych oraz przedmiotów codziennego użytku i upominków. Uzupełnieniem oferty druku sublimacyjnego będzie ploter marki Homer HM1800-P4 o szerokości zadruku 1,8m – przeznaczony do produkcji na skalę przemysłową. Ploter posiada dwa rzędy głowic, co pozwala na druk z szybkością do 260 mkw/godz. Na stoisku Epson (F/L17) zaprezentujemy druk bezpośredni na tekstyliach bawełnianych w technologii DTG. Drukarka Epson SureColor SC-F2100 to kompleksowe rozwiązanie obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament i oprogramowanie.

Ofertę nowości od firmy Epson dopełni ploter ekosolwentowy serii SureColor SC-S80610L. Ploter jest rozwinięciem sprawdzonej serii ploterów SureColor SC-S. Nowością jest stałe zasilanie w atrament oraz powiększone do 1,5-litra worki na atrament. Zapewnia to zdecydowanie większą wydajność pracy, przy zachowaniu doskonałej jakości druku. Ploter odwzorowuje 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours – to wiodący w branży wynik. Zainteresowani poznają możliwości druku plotera przy wykorzystaniu mediów należącej do API.PL marki Vesline. Przedstawimy również pięciokolorową cyfrową drukarkę termotransferową nowej generacji OKI Pro9541 WT​. Urządzenie pozwala tworzyć wysokiej jakości projekty w kolorach CMYK+BIAŁY na nośnikach termotransferowych w formacie SRA3 i przenosić nadruki na tekstylia oraz twarde i miękkie powierzchnie. OKI umożliwia również tworzenie matryc sitodrukowych i wykonywanie sitodrukowego termotransferu hybrydowego (DSST).  Podobnie jak w przypadku Epson SC-F500 drukarka OKI doskonale sprawdza się w produkcji materiałów gadżetowych i reklamowych.

Druk UV zademonstrowany zostanie na sprawdzonym i niezawodnym modelu plotera marki HandTop HT 2512UV. Jest to ploter z płaskim stołem (flatbed) o wymiarach 2500 x 1220mm i ledowym utrwalaniem atramentów. Urządzenie umożliwia druk na różnego typu podłożach: banerach, foliach okiennych i samoprzylepnych, panelach do podświetleń, materiałach rollupowych, a także plexi, corex, dibont, oraz szkle, drewnie, skórze, ceramice, metalu, płytach meblowych, HDF, itp. Ploter doskonale sprawdza się w branży reklamowej, dekoracyjnej, wnętrzarskiej i produkcji materiałów użytkowych. Zaprezentujemy również bezpośredni druk na tekstyliach bawełnianych w technologii DTG. Zalety plotera Epson SureColor SC-F2100 firma przedstawi na stoisku partnerskim marki Epson.

Do Państwa dyspozycji będą nasi przedstawiciele handlowi, którzy chętnie opowiedzą zarówno o naszej bogatej ofercie mediów i podłoży do druku oraz o pozostałym asortymencie – urządzeniach i farbach do sitodruku, atramentach i tuszach, papierach sublimacyjnych oraz materiałach eksploatacyjnych.

Bezpłatnie i szybko można wejść na targi rejestrując się na stronie REMA DAYS 2020 (wpisz kod: RDW061). Targi odbywają się w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy, al. Katowicka 62 – hala F, stoisko L19.

Zapraszamy!