ROQ – druk hybrydowy i cyfrowy

ROQ Hybrid i ROQ Now to innowacyjne rozwiązania do druku bezpośredniego na tekstyliach, wykorzystujące technologię DTG (Direct-to-Garment). Urządzenia umożliwiają automatyzację procesu produkcji i zwiększenie nakładów. ROQ Hybrid i ROQ Now dedykowane są producentom odzieży, poszukującym możliwości rozwijania biznesu i realizacji zleceń z nadrukami, zawierającymi złożone wielokolorowe grafiki.

Urządzenia rozszerzają potencjał produkcyjny dzięki ponadprzeciętnej jakości i bogactwie kolorystycznym druku cyfrowego oraz możliwości jego połączenia z drukiem sitowym (w szczególności efektami specjalnymi, nie do osiągnięcia w innych technikach).

 

banerek 1 c

 

 

 

ROQ Hybrid

ROQ Hybrid to fuzja bezpośredniego druku cyfrowego i sitodruku. Urządzenie pozwala łączyć efekty specjalne, takie jak np. brokat, folię, 3D, z drukiem cyfrowym.

ROQ HYBRID to zaawansowana technologia łącząca najlepsze cechy maszyn do sitodruku produkowanych przez ROQ z maszynami do druku cyfrowego trzeciej generacji.

ROQ HYBRID może współpracować ze wszystkimi automatycznymi maszynami sitodrukowymi marki ROQ wielkości XL.

Wydajność druku koszulek typu t-shirt wynosi 320 szt./godz.

 

 

 

ROQ Hybrid

 

czytaj więcej o ROQ Hybridbanerek 1 b

 

 

pełna linia ROQ Hybrid

 

ROQ NOW druk cyfrowy & web-to-print

ROQ Now to pierwsza w 100% cyfrowa maszyna drukująca ROQ. To wyjątkowe rozwiązanie do druku DTG (Direct-to-Garment), które odpowiada na zmieniające się potrzeby rynku zdobienia odzieży -– konieczność zróżnicowania produkcji, automatycznego przygotowania do druku, personalizacji produktów, wprowadzania krótszych serii i szybkiej zmiany, możliwych tylko w druku cyfrowym.

Czerpiąc z doświadczenia tworzenia linii owalnych do sitodruku, ROQ stworzył zestaw do pełni zautomatyzowanego druku bezpośredniego (DTG), z przygotowaniem podłoża do druku w linii, zarówno dla jasnych jak i ciemnych podłoży. ROQ NOW jest zoptymalizowany pod kątem drukowania tzw.  web-to-print i druku nawet 1 szt produktu.

 

czytaj więcej o kompletnej linii dtgpobierz broszurę o linii DTG