ROQadhesive ALL OVER

ROQadhesive ALL OVER został stworzony przez ROQ w celu zaspokojenia bardzo specyficznych potrzeb tzw. drukowania całościowego. Ten rodzaj nadruku wykonywany jest na gotowym produkcie (t-shirt, bluza z kapturem, bluza itp.), ale jednocześnie w różnych miejscach (nie tylko na piersi lub na plecach, ale np. również na rękawie, kołnierzu). Ten rodzaj pracy jest niezwykle trudny, gdyż trzeba rozłożyć cały produkt na palecie, a nie „ubrać” paletę w produkt. W ten sposób istnieje ryzyko, że w trakcie ruchu rakli wierzchnia tkanina przesunie się, ponieważ tylko tył produktu  jest przyklejony do palety.

ROQadhesive ALL OVER pozwala na sklejenie tyłu i przodu ubrania i w ten sposób tkanina nie zmienia położenia podczas drukowania.

ROQadhesive All OVER wykorzystuje zbiornik ciśnieniowy, a nebulizacja kleju odbywa się za pomocą systemu sprężonego powietrza. Ta cecha, w połączeniu z dyszami i regulowanymi ramionami, umożliwia równomierne rozpylenie kleju z maksymalną wydajnością i minimalnymi stratami.

Użytkownik ma kontrolę nad całą operacją za pomocą pedału nożnego, za pomocą którego aktywuje rozpylanie kleju. Zbiornik ciśnieniowy o pojemności 15 litrów, jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i pozwala na aplikację na ok 2000 produktów. Konserwacja ALL OVER wymaga tylko czyszczenia od czasu do czasu, aby zachować wyjątkową wydajność.

ROQadhesive All OVER to narzędzie, które pozwoli Ci tworzyć prace, na które dziś nie masz możliwości. Druk całościowy może rozszerzyć Twoje usługi, skrócić czas produkcji, przy bardzo niskim koszcie użycia modułu, oraz zwiększyć wszechstronność  i konkurencyjność Twojego biznesu.