ROQprint ECO

ROQprint ECO to Produkt Roku na SGIA 2018 w kategorii sitodruk – automatyczna karuzela do druku na odzieży.
To sprawdzona, przetestowana przez klientów na całym świecie, zbudowana z najlepszych materiałów maszyna do sitodruku, posiadająca najnowsze innowacje technologiczne ROQ.

ROQprint ECO pracuje z maksymalną wydajnością 1300 sztuk /h (do 1400 sztuk /h przy zadruku A4) i oferowana jest w szerokim zakresie wersji – od 10 palet do maksymalnie 20 palet oraz od 1 do 18 kolorów, a obszar wydruku wynosi od 450 mm x 550 mm do maksymalnie 1000 mm x 1100 mm (w modelach 3XL z podwójnym indeksem).

Centralny panel sterowania, wraz z niezależnymi panelami sterowania na każdej głowicy, umożliwia prostą i intuicyjną obsługę urządzenia.

Maszyna do sitodruku ROQprint Eco jest idealnym wyborem dla najbardziej wymagających drukarni, ponieważ jej wydajność sprosta każdemu zadaniu.

Zastosowanie w maszynie systemu niezależnego podnoszenia głowic sprawia, że ​​jest szczególnie wydajna w druku farbami wodnymi, ponieważ operator może dopasować czas kontaktu sit z gorącymi paletami. Krótszy czas kontaktu oznacza mniejsze parowanie farby, co prowadzi do mniejszej liczby przestojów podczas drukowania zlecenia i większej wydajności a to z kolei do większych zysków dla firmy.

Konstrukcja ROQprint Eco to solidne elementy oraz łatwe do zdobycia części zamienne, tak, aby w razie konieczności, zapewnić minimalny czas serwisowania i konserwacji.

Zdobądź tę wielokrotnie nagradzaną maszynę i zostań zwycięzcą w swojej branży!

ROQprint Eco to rozwiązanie ROQsolid!