ROQprint NANO

ROQPRINT NANO to kompaktowa maszyna, która przy swoich niewielkich gabarytach, zachowuje wszystkie cechy karuzel do sitodruku ROQ – jakość, trwałość, precyzję i niezawodność. Jej nieduży rozmiar sprawia, że ​​jest to idealna maszyna do sitodruku dla mniejszych produkcji lub jako uzupełnienie większych maszyn – do drukowania mniejszych obszarów, na takich produktach, jak koszulki, rękawy czy metki.

ROQprint NANO jest oferowana w jednej konfiguracji – 10 palet i 4 kolorów, pracuje z maksymalną wydajnością 1200 wydruków /h, wykorzystując specjalnie zaprojektowane lampy suszące, osadzone w urządzeniu.

To bardzo funkcjonalna maszyna, zaprojektowana z myślą o prostej obsłudze i mobilności. Można ją zainstalować w pomieszczeniach, do których prowadzą zwykłe drzwi – podstawa ma szerokość 800 mm a zestaw można przesuwać bez potrzeby poziomowania maszyny. Wymaga bardzo niewielu czynności konserwacyjnych, a konstruktorzy ROQ zadbali o użycie solidnych elementów oraz łatwych do uzyskania części zamiennych, tak, aby w razie konieczności, zapewnić minimalny czas serwisowania i konserwacji.