ROQprint OVAL PRO

ROQprint OVAL PRO charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, szybkością, niezawodnością i bezbłędnym rejestrem.

Wiele lat temu ROQ postanowił zrobić coś, czego nikt nie był w stanie dotychczas stworzyć – owalną maszynę do sitodruku, która będzie miała tak samo precyzyjny system rejestracji jak drukarka karuzelowa. To nie było łatwe zadanie. Przez dziesięciolecia kilka firm próbowało temu sprostać, ale poniosło porażkę. W 2000 roku opracowano owalną maszynę do sitodruku, która nie traci rejestru i  posiada bezbłędny system rotacji.  

W tym czasie ROQ OVAL PRO był „jednorożcem” automatycznych maszyn do sitodruku – pierwsza z nich, która w 2000 roku wyszła z fabryki o nazwie S. Roque, działa od pierwszego dnia do dziś, bez żadnych problemów z rejestrem.

W ROQ OVAL PRO znajdziemy wszystkie zalety rozwiązań tej marki, takie jak aluminiowe palety o strukturze plastra miodu, niezależne podnoszenie głowic drukujących, a także funkcję ich wysokiego podnoszenia do szybkiego i łatwego czyszczenia sit, wiele funkcji sterowania i bezpieczeństwa.

Każdy moduł peryferyjny (podsuszarki flash, ROQfoil – urządzenie do nakładania folii, ROQflock do nakładania flocka itd.) może być podłączony i zsynchronizowany z centralnym panelem sterowania, pozwalającym użytkownikowi zaprogramować całą maszynę w najbardziej efektywny sposób, w jak najkrótszym czasie. Ta wszechstronność urządzenia została rozszerzona o własne, niezależne panele sterowania każdej głowicy drukującej, dzięki czemu skraca się czas ustawień w fazie konfiguracji.

Firma ROQ zaprojektowała i wdrożyła system PRU (Positive Registration Unit), który został stworzony z myślą o skróceniu czasu konfiguracji każdej maszyny do sitodruku ROQ, dzięki czemu jego obsługa jest znacznie prostsza i szybsza.

Łatwość konserwacji, krótki czas instalacji, szybkie i precyzyjne ustawienia rejestru to niewątpliwe unikalne zalety ROQprint OVAL PRO.