ROQprint OVAL RUN

ROQ zawsze szuka nowych rozwiązań i możliwości. W związku z pojawieniem się na rynku nowego rodzaju potrzeb – zapotrzebowania na przemysłową owalną maszynę do sitodruku, która będzie przyjazna dla budżetu, wykorzystano 35 lat doświadczenia działu inżynierii ROQ, w celu stworzenia optymalnego rozwiązania. W ofercie ROQ miało już OVAL Pro i OVAL Evolution, liderów w swoich segmentach, jednak stworzono maszynę dopasowaną do nowych wymagań rynku.

Przy konstruowaniu ROQprint OVAL RUN, filozofia budowy musiała się zmienić, aby zapewnić konkurencyjną cenę.  Metody budowy, materiały i podstawowe funkcje zostały zachowane, jednak w przeciwieństwie do OVAL Pro, jak i OVAL Evolution, w ROQprint OVAL RUN konfiguracja jest ustalona. Po każdej głowicy drukującej znajdują się dwie otwarte przestrzenie, które można wykorzystać do suszenia, foliowania lub flokowania. Ta cecha zapewnia wyjątkowo korzystną cenę urządzenia.

ROQprint Oval RUN jest oferowany w wersjach od 20 do maksymalnie 62 palet oraz od 6 do 20 kolorów, a maksymalny obszar zadruku wynosi 600 mm x 800 mm. ROQprint Oval RUN jest w stanie drukować 750 sztuk na godzinę (max. 850 szt/h przy pojedynczym przedruku z zaciągnięciem).