ROQprint YOU

Maszyna do sitodruku musi być solidna, szybka, niezawodna i precyzyjna a ROQprint YOU ma wszystkie te cechy i jeszcze więcej! 

Elegancki, ROQprint YOU czerpie swoje atuty ze sprytnej inżynierii wdrażanej przez ROQ. W budowie tej maszyny do sitodruku wykorzystano najwyższej jakości materiały i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, produkcji i dostarczaniu najwyższej klasy urządzeń, które działają przez dziesięciolecia.

Karuzela  ROQprint YOU zapewnia wszechstronność w produkcji, oferując wiele opcji  konfiguracyjnych.  Jest oferowana w wersjach od 8 do maksymalnie 22 palet oraz od 1 do 20 kolorów, a obszar wydruku wynosi od 420 mm x 440 mm do maksymalnie 850 mm x 1000 mm. ROQprint YOU osiąga wydajność ok. 1000 sztuk na godzinę.

 ROQprint YOU jest zbudowany nie tylko z myślą o tym, by pracował przez lata i by był precyzyjnym. Jest to również maszyna do sitodruku wyjątkowo przyjazna dla użytkownika. Korzysta z oprogramowania (prawnie zastrzeżonego) stworzonego przez drukarzy dla drukarzy. Oprócz centralnego panelu sterowania, każda głowica drukująca ma własny panel kontrolny. Możliwość podłączenia urządzeń peryferyjnych bezpośrednio do korpusu maszyny pozwala na przesył danych kontrolowany z panelu centralnego, umożliwiając bardzo szybkie ustawienia. Dodatkowo przy użyciu PRU (Positive Registration Unit) czasy konfiguracji będą jeszcze krótsze, dzięki czemu cała produkcja będzie bardziej wydajna.