ROQ Sahara

ROQ Sahara jest słynny ze swej wszechstronności, był testowany w różnych warunkach i środowiskach oraz w pracy na różnych materiałach i w różnych technologiach.

ROQ Sahara można dobrać dla każdej drukarni sitodrukowej i uzupełnić nim linię produkcyjną, bez względu na warunki otoczenia, rodzaj dostępnej mocy lub zasilanie – może być zasilany energią elektryczną lub gazem, a nawet na oba sposoby, umożliwiając przełączanie z prądu na gaz i odwrotnie, za pomocą jednego przycisku. Ta funkcja jest niezbędna w przypadku urządzenia, które chce być uważane za wszechstronne i dzięki temu może dostosować się do potrzeb każdego rynku i każdych warunków.

Maksymalna temperatura utrwalania wynosi 200 st C. Warto nadmienić, że urządzenie może być wyposażone w wymiennik ciepła, który zapobiega żółknięciu tkanin w wyniku spalania gazu. W tej chwili tunel ROQ oferowany jest w 26 różnych wersjach, dzięki czemu możemy dopasować urządzenie do potrzeb i warunków niemal każdego klienta.
Tunel można skonfigurować w dowolny sposób lub wykonać na zamówienie, zależnie od potrzeb – długość dolotu i wylotu pasa/pasów, szerokość i długość suszarki, szerokość i długość, wyposażenie w jeden lub dwa pasy transmisyjne, poruszające się w tych samych lub przeciwnych kierunkach. Wszystko można dopasować – oprócz koloru!

 

ROQtunnel szkic 1
ROQtunnel szkic 2