SpotOn – folia do oklejania okien

Łatwa aplikacja bez bąbli!

Obniż koszty wyklejania witryn. Szybciej realizuj zlecenia.

folia spoton

Folia SpotOn® pozwala na:

  • Obniżenie kosztów wyklejania witryn,
  • Szybkie wdrożenie kampanii w punktach handlowych,
  • Ekspozycję reklam zgodną ze standardami Visual Merchandisingu,
  • Ekonomiczne, wielokrotne użycie stałych komunikatów,
  • Częstszą realizację zleceń klientów.

Zobacz produkt lub zamów wzornik

DTF PRO MAX Glowice

Łatwa i samodzielna aplikacja bez bąbli

trwalosc

Trwałość grafiki do 3 lat wewnątrz i aż 6 miesięcy na zewnątrz

kropelki

Gładka powierzchnia dzięki mniej widocznej strukturze kropek

 

 

Jak obniżyć koszty wyklejania witryn?

Czy wiesz, że dużą część wyklejania witryn stanowi koszt pracy ekip montażowych w terenie? Innowacyjna formuła kleju w postaci kropli zastosowana w SpotOn®, pozwala na obniżenie tego kosztu dzięki rezygnacji z usług specjalistycznych ekip montażowych.

Technologia folii z klejem akrylowym w postaci kropek, umożliwia łatwą aplikację a w przypadku pomyłki, folię można ponownie przykleić bez pogorszenia końcowego efektu. Możliwe jest jej przesunięcie lub przeniesienie w inne miejsce i wielokrotne użycie. Aplikacja standardowych komunikatów promocyjnych jest tak łatwa, że rakla do folii nie jest potrzebna!

Tym samym Folia SpotOn® okazuje się ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, które często i szybko potrzebują zmieniać grafiki na witrynach, sklepach lub punktach usługowych.

Oszczędność czasu i obniżenie kosztów dzięki samodzielnej aplikacji bez bąbli powietrza- to główne zalety na jakie wskazują nasi klienci!

 

Czy folia SpotOn® jest dla mnie?

Wydruki na SpotOn® to grafiki rekomendowane dla sieci sklepów, banków, aptek i wszędzie tam, gdzie szybko, tanio i skutecznie trzeba dotrzeć z komunikatem do klienta.

Zarówno agencje obsługujące pojedyncze kampanie u różnorodnych klientów, jak i duże domy produkcyjne, cyklicznie produkujące materiały wizualne, najczęściej wybierają SpotOn®. W przypadku regularnych kampanii reklamowych, wyprzedażowych, informacyjnych SpotOn® daje zachwycający efekt końcowy, bez ingerencji w grafikę (taśmy klejące, kleje bezbarwne, etc.), więc dział Visual Merchandisingu może być pewny, że kreacja będzie eksponowana zgodnie ze standardami.

Firmy, które potrzebują skutecznego i uniwersalnego materiału reklamowego, łatwego w aplikacji i usuwaniu, bez śladu kleju, powinny wypróbować druku na tej folii.

 

Czy folia SpotOn® jest bezpieczna?

Tak. Folia SpotOn® posiada atesty odporności ogniowej B1. Oznaczenie B1 zgodnie z normą DIN 4102, oznacza, że mamy do czynienia z produktem bezpiecznym – trudno zapalnym. Jest to ważne dla firm, które prowadzą działania reklamowe np. w galeriach handlowych.

 

Jakie są dostępne warianty folii?

Folia SpotOn® typu easy dot, dostępna jest w:

  • dwóch rozmiarach (szerokość 107 i 137 cm),
  • dwóch wersjach wykończeniowych (błysk i mat),
  • dwóch rodzajach (transparentna SpotOn® Clear i biała SpotOn® White).

Folia SpotOn® jest folią monomeryczną, dlatego najlepiej aplikować ją na proste lub delikatnie zakrzywione powierzchnie.

 

Na jakich drukarkach można zadrukować folię SpotOn?

Zachwycającej jakości wydruki można realizować na urządzeniach solwentowych, ekosolwentowych, żywicznych, latexowych i UV.

Bez tytułu

Folie do druku od API.PL. Wszędzie trzymają się pewnie!

 

Posiadamy w ofercie uniwersalne w zastosowaniu i bezproblemowe w użyciu folie do druku. Ich wyjątkowość polega na możliwości aplikowania praktycznie, na każdym rodzaju podłoża.

Czytaj więcej…

drytac synpaper

Folie i laminaty w ofercie API.PL

 

 

Folie samoprzylepne i laminaty to jedne z najbardziej popularnych materiałów stosowanych w reklamie, ze względu na możliwość wykonywania wydruków w wysokiej jakości i ich zabezpieczania. Wydruki na tych materiałach charakteryzują się dużą trwałością i wysoką jakością.

Czytaj więcej…

Zobacz produkt lub zamów wzornik