EPSON

Epson zawsze wyprzedza swój czas – to jeden z globalnych liderów i innowatorów rynku technologicznego. Działa w 94 krajach na całym świecie i oferuje bezkonkurecyjne produkty oparte na własnej opatentowanej technologii piezoelektrycznej.

Drukarki Epson dostępne w naszej ofercie 

Obecnie Epson oferuje klientom szereg różnorodnych rozwiązań najwyższej jakości, które mają ścisły związek zarówno z drukowaniem, jak i wyświetlaniem obrazów w tym m.in. drukarki – atramentowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki do punktów sprzedaży, laserowe, igłowe, skanery czy projektory. Produkty marki pomagają w znaczącym stopniu zwiększyć przychody, w pełni dostosować się do obowiązujących trendów i lepiej obsługiwać klientów.

Serie ploterów SureColor SC-S i SureColor SC-F to nowatorskie produkty wyróżniające się najwyższą jakością druku, doskonałym wykonaniem oraz łatwością w obsłudze, a wraz z dedykowanymi atramentami oraz wyjątkową ofertą gwarancyjno – serwisową stanowią kompletne rozwiązanie dla firm reklamowych i tekstylnych. Poznaj naszą ofertę drukarek marki Epson:

Epson
Epson

Drukarki Epson - krótka charakterystyka

I tak drukarki sublimacyjne Epson to kompletne rozwiązanie dla biznesu gwarantujące nienaganne wydruki na upominkach reklamowych, tekstyliach czy elementach wystroju wnętrz. Warto zauważyć również, że urządzenia dopasowane są do różnorodnych potrzeb klientów – od wydruków w formatach A4 i A3, aż do przemysłowych w formacie do 1,9m. Drukarki ekosolwentowe to niezawodne urządzenia dedykowane dla drukarni, agencji reklamowych, a także firm związanych z drukiem reklamowym. Jedną z ich głównych zalet jest najwyższa jakość wydruków, a także niezawodność i powtarzalność produkcji. Kolejnym rodzajem są drukarki żywiczne przeznaczone do druku ekologicznymi atramentami żywicznymi. Te łączą w sobie nadzwyczajną precyzję, elastyczność, a także niezawodność. Druk DTG daje użytkownikom możliwość ekspresowego reagowania na napływające zamówienia, oferując jednocześnie dokładność i szybką realizację zamówień. Z kolei transfery DTF pozwalają na całkowite pominięcie lub zredukowanie niedogodności, które mogą towarzyszyć nadrukom bezpośrednim na tekstyliach.

Historia marki Epson

Epson w zakresie produktów LFP (druk wielkoformatowy) jest światowym liderem druku ekosolwentowego oraz sublimacyjnego. Marka została założona 18 maja 1942 roku w Suwie w Japonii, gdzie do dziś znajduje się jej siedziba. Do najwcześniejszych osiągnięć firmy zalicza się m.in. pierwszą na świecie miniaturową drukarkę EP-101 czy analogowy zegarek kwarcowy Seiko Quartz Astron 35SQ, który został nagrodzony prestiżową nagrodą IEEE Milestone, przyznawaną za przełomowe osiągnięcia.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż działalność marki skupiona jest nie na tylko na innowacyjności czy niezawodności, ale również na trosce o ekologię i środowisko naturalne. Nieprzypadkowo więc została wyróżniona przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych za ochronę ozonu w stratosferze. Od 1997 roku produkty firmy Epson wyróżniane są nagrodą TIPA (Technical Image Press Association) – jest to jedno ze stowarzyszeń prasy fotograficznej i obrazowania na świecie. Jak podkreślają sami właściciele marki, żaden dom, ani przedsiębiorstwo nie jest kompletne bez drukarek Epson. Wskazują jednocześnie, że kreatywność i niemal nieograniczone możliwości wykraczają poza te urządzenia.

Niezawodne drukarki EPSON to zaledwie niewielka część asortymentu, jaki oferuje API.PL. Lista producentów dostępna jest w zakładce marki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wystąpienia wątpliwości – do kontaktu!