Guandong

Firma włoska, która stworzyła i rozwija międzynarodowy łańcuch dostaw materiałów dla rynku druku cyfrowego.

Przedsiębiorstwo GUANDONG wyznacza standardy dla dystrybuowanych produktów zgodne z obowiązującymi w Europie normami. Kwalifikowane przez specjalistów GUANDONG produkty spełniają również wymaganie, jakim jest innowacyjność w ich praktycznym zastosowaniu. Firma buduje swoją przewagę na doskonałej znajomości rynku producentów, jak również potrzeb odbiorców i w ten sposób tworzy niezmiernie atrakcyjną ofertę.

Poznaj naszą ofertę mediów do druku marki GUANDONG:

Untitled 1 12
Firma Guandong - najważniejsze informacje

Guandong to firma, która powstała w 2007 roku we Włoszech. Dzięki szerokiej sieci dystrybutorów, jej produkty są dostępne w 38 krajach. Główna siedziba Guandong znajduje się w okolicy Mediolanu, natomiast pozostałe biura są zlokalizowane m.in. w Szanghaju czy Bukareszcie. Misją firmy Guandong jest dostarczanie narzędzi i rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa specjalizujące się w druku cyfrowym, o czym więcej przeczytać można w naszym artykule “Innowacyjny druk cyfrowy na tekstyliach”, offsetowym i sitodruku będą mogły zintensyfikować swój rozwój.

Obszary specjalizacji firmy Guandong

Guandong, podobnie jak inne marki, których produkty znaleźć można w naszej ofercie, to firma specjalizująca się w szeroko pojętym druku cyfrowym i komunikacji wizualnej. Jej głównym celem jest ciągłe doskonalenie się – dzięki temu Guandong zyskał znaczącą pozycję w świecie druku. Z tego powodu produkty takie jak materiały rollup, banery czy folie podłogowe włoskiego przedsiębiorstwa znajdują się w naszej ofercie, gdyż z powodzeniem zaspokajają potrzeby naszych klientów. Produkty sygnowane marką Guandong z łatwością dostosowują się do wielu nisz rynkowych – dzięki nim realizacja strategii marketingowej nie stanowi problemu.

 

Folie OWV, czyli One Way Vision to rodzaj folii umożliwiający przenikanie światła z jednej strony. Zazwyczaj folie reklamowe całkowicie blokują dostęp światła z zewnątrz – ta cecha nie ujmuje im użyteczności – wręcz przeciwnie, ten rodzaj folii również ma szeroką paletę zastosowań, jednak w sytuacji, gdy oczekuje się od folii chociaż częściowej przepuszczalności naturalnego światła słonecznego, folia OWV będzie lepszym rozwiązaniem. Folie wykonane w tej technologii to jeden z wielu produktów znajdujących się w gamie produktów Guandong.

 

Firma Guandong oferuje również materiały charakteryzujące się wysoką nieprzezroczystością – zalicza się do nich m.in. rollupy Light Stop. Dzięki temu materiały reklamowe przygotowane na bazie tego materiału będą świetnie blokować światło, bez obaw o żółknięcie. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami włoskiego producenta, dzięki którym udekorujesz zróżnicowane podłoża – także podłogi i ściany.