SUBLIMACJA – mamy na to MOCNE papiery!

Oferta API.PL rozszerzyła się o papiery sublimacyjne marki Neenah Coldenhove. Firma jest globalnym pionierem w produkcji papierów transferowych dla przemysłowego druku cyfrowego. Jest jedną z najstarszych papierni w Holandii – działa nieprzerwanie od roku 1661. Dzięki stosowaniu innowacyjnej technologii, jest liderem w branży produkcji wysokiej jakości papierów sublimacyjnych.

W ofercie API.PL dostępne są papiery sublimacyjne marki Neenah Coldenhove z linii Jetcol®: The Original, Industrial oraz Special. Papiery dedykowane są do produkcji poligraficznej w obszarach: moda, odzież sportowa, home decor, reklama oraz podłoża twarde do sublimacji.

Zalety:

  • solidna europejska marka
  • unikalna linia produkcyjna
  • doskonały gamut kolorystyczny
  • szeroki zakres zastosowania: moda, sport, POS.

 

akt 750x525px 1

 

Neenah Coldenhove images 4 Easy Resize.com

Dostępne produkty:

Jetcol® High Speed 95g
Flagowy produkt Neenah Coldenhove. Charakteryzuje się doskonałą szybkością schnięcia oraz  wysoką odpornością na ścieranie po zadruku. Doskonale sprawdza się przy produkcji materiałów obiciowych i home decor, odzieży sportowej oraz materiałów reklamowych na podłożach twardych.

Jetcol® Thermal Adhesive (TA) 85g
Wysoko wydajny papier powlekany klejem. Przeznaczony jest do różnych rodzajów tkanin elastycznych stosowanych np. w produkcji odzieży sportowej. Jego unikalne własności pozwalają minimalizować tzw. efekt duchów oraz cieni.

 

Jetcol-X® 57g
Papier o wysokiej chłonności, wydajności i stabilności. Uniwersalne właściwości sprawiają, że posiada szerokie spektrum zastosowań – od produkcji odzieży, po materiały obiciowe i home decor. Dostępny w większych nawojach.

Jetcol® HTR3100 90g
Uniwersalny papier sublimacyjny. Idealny dla druków o dużym nafarbieniu. Przeznaczony głównie do produkcji odzieży sportowej z natężeniem tuszu do 300%. Charakteryzuje się wysoką stabilnością druku i wydajnością transferu.

Neenah Coldenhove images 12 Easy Resize.com