Smycze reklamowe to jedne z najchętniej wybieranych gadżetów promocyjnych, jako obowiązkowy element różnorodnych wydarzeń, eventów, szkoleń, konferencji oraz imprez targowych. Biorąc pod uwagę wielość zastosowań oraz możliwość używania ich na co dzień, jako mocowanie identyfikatora, karty, kluczy czy też urządzeń mobilnych, smycz reklamowa jest bardzo praktycznym upominkiem kojarzonym z firmą. Ciekawie zaprojektowana i wykonana z dobrej jakości materiałów, smycz jest gadżetem wzbudzającym pozytywne skojarzenia, budującym korzystny wizerunek, utrwalając w świadomości użytkownika logotyp, nazwę lub grafiki kojarzone z marką lub firmą.

Dzięki drukarkom sublimacyjnym nie musisz ograniczać swojej wyobraźni w projektowaniu atrakcyjnego wzoru dla  klienta – druk sublimacyjny umożliwia druk zdjęć i grafiki w pełnym zakresie kolorów, łącznie z przejściami tonalnymi.  Wydrukowany projekt dzięki sublimacji będzie zawsze idealnie odwzorowany.

W API.PL zapewniamy sprawdzone, dedykowane rozwiązania do druku sublimacyjnego do produkcji smyczy reklamowych (w zakresie urządzeń, mediów, taśm) jak i niezbędne akcesoria, abyś mógł zagwarantować swoim klientom odpowiednią jakość, różnorodność zastosowań i atrakcyjność produktu.

W naszej ofercie znajdziesz komplet akcesoriów do produkcji smyczy reklamowych.

smycze reklamowe

Karabińczyki do smyczy reklamowych

Metalowe karabińczyki służące do szybkiego i bezpiecznego połączenia smyczy z wybranymi elementami typu identyfikator, klucze, USB itd.
Oferujemy metalowe karabińczyki typu RYBKA (z haczykiem) i KRAB (wciskane).

smycze

Dostępne produkty

Karabińczyki metalowe Krab Vesline

 

Dostępne produkty

Złączki z tworzywa sztucznego – klamry plastikowe

Klamry umożliwiające odpinanie części smyczy z karabińczykiem lub uchwytem GSM wraz z zamocowanym do niego przedmiotem (identyfikator, telefon, klucze itp.) bez konieczności zdejmowania całej smyczy. Złączki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z systemem zaciskowym, dopasowane do smyczy o szerokości 10, 15, 20, 25 mm.

 

Dostępne produkty

Złączki bezpieczeństwa z tworzywa sztucznego – klamry bezpieczeństwa plastikowe

 

Klamry bezpieczeństwa wszywane są w produkt w celu szybkiego rozłączenia smyczy w przypadku silnego pociągnięcia za smycz lub gwałtownego szarpnięcia, minimalizując ryzyko obrażeń użytkownika. Złączki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dopasowane do smyczy o szerokości 10, 15, 20, 25 mm.

 

Dostępne produkty

Taśmy do nadruku sublimacyjnego

 

Taśmy do drukowania zdjęć i grafiki full kolor, z przejściami tonalnymi. Białe taśmy poliestrowe do druku sublimacyjnego, stabilizowane w temperaturze 230°C, o wykurczliwości ok 1%.

Szerokość 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm.

Nawój 100 mb


Taśmy Do Nadruku Sublimacyjnego

 

Taśmy kolorowe

 

taśmy kolorowe

 

 

 

Taśmy do produkcji smyczy reklamowych, podkładowe, do naszywania taśm z nadrukiem np. sublimacyjnym. Taśmy w 13 kolorach, w tym cyjan, zielony-neon, pomarańczowy-neon, fiolet, wykurczone termicznie.

Szerokość 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm.

Nawój 100 mb