Atramenty i papiery sublimacyjne

 

W ramach kompleksowej oferty firmy API.PL znajdują się również atramenty i media do druku sublimacyjnego idealnie współpracujące z dostarczanymi drukarkami sublimacyjnymi. Wszystkie przedstawione produkty są starannie wyselekcjonowane, przetestowane i z sukcesem użytkowane na rynku polskim.

 

Atrament sublimacyjny
EPSON UltraChrome DS

Doskonale zoptymalizowany pod kątem druku na papierze sublimacyjnym. Zdolny sprostać nawet najbardziej wymagającym wydrukom. Charakteryzuje się szerokim gamutem kolorystycznym oraz niezwykle krótkim czasem schnięcia. Wydruki mają intensywne kolory, ostre kontury, płynne przejścia tonalne, głęboką i bogatą czerń. Kolor czarny jest dostępny w dwóch wersjach: standardowy czarny atrament DS oraz nowy atrament HDK Black, który pozwala uzyskiwać głęboką, neutralną i niezwykle gęstą czerń.

UltraChromeDS Atrament sublimacyjny

 

Atrament sublimacyjny
Papijet

Doskonały ekonomiczny atrament sublimacyjny przeznaczony do maszyn opartych na głowicach DX5, DX6, DX7. Posiada bardzo szeroki gamut kolorystyczny oraz bardzo mocny czarny kolor. Charakteryzuje się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów. Atramenty są zgodne z wymogami regulacji Oeko-Tex 100. Nie zawierają szkodliwych substancji – spełniają wymogi dyrektywy RoHS.

 

Atrament sublimacyjny
J – Teck J – Next Subly JXS – 65

Atrament opracowany specjalnie do druku w każdym typie drukarki z głowicą piezo, począwszy od prostych i tanich drukarek biurkowych, aż po najszybsze i najbardziej zaawansowane plotery wielkoformatowe. J – Next jest tuszem wodnym, przyjaznym środowisku i nieszkodliwym w użyciu.

Papiery sublimacyjne

W ofercie AP.PL znajduje się również szeroka gama papierów sublimacyjnych.

Papiery Vesline Subli Fast Dry oraz Vesline Subli Speed Dry

Szybkoschnące papiery sublimacyjne jakości Premium. Oddają kolory w naturalnej głębi przy wysokim nasyceniu. Wyróżniają się idealnie gładką i płaską powierzchnią. Podczas wygrzewania są  stabilne i nie zawijają się. Papiery Vesline dostępne są w wielu szerokościach i gramaturach.

Papier transferowy Vesline Hybrid

Papier sublimacyjny hybrydowy, jest szybkoschnący nawet przy dużym nafarbieniu. Papier nie marszczy się i nie zawija, zapewnia transfer koloru w 95%. Wydruki wyróżniają się doskonałym odwzorowaniem barw oraz ostrością krawędzi. Vesline Hybrid jest bardzo wydajny a zadrukowane grafiki można przenosić na podłoża miękkie i twarde.

Papier sublimacyjny z klejem Vesline Sticky

Papier sublimacyjny z powłoką klejową, dzięki której nie przesuwa się podczas transferu, zapobiega powstawaniu efektu tzw. „duchów”. Dodatkowo, papier jest szybkoschnący nawet przy dużym nasyceniu. Wydruki wyróżniają się wyjątkową głębią koloru i ostrością krawędzi. Transfer koloru w 95%.