Atramenty sublimacyjne

W ramach kompleksowej oferty firmy API.PL znajdują się również atramenty i media do druku sublimacyjnego idealnie współpracujące z dostarczanymi drukarkami sublimacyjnymi. Wszystkie przedstawione produkty są starannie wyselekcjonowane, przetestowane i z sukcesem użytkowane na rynku polskim.

 

Atrament sublimacyjny
EPSON UltraChrome DS

Doskonale zoptymalizowany pod kątem druku na papierze sublimacyjnym. Zdolny sprostać nawet najbardziej wymagającym wydrukom. Charakteryzuje się szerokim gamutem kolorystycznym oraz niezwykle krótkim czasem schnięcia. Wydruki mają intensywne kolory, ostre kontury, płynne przejścia tonalne, głęboką i bogatą czerń. Kolor czarny jest dostępny w dwóch wersjach: standardowy czarny atrament DS oraz nowy atrament HDK Black, który pozwala uzyskiwać głęboką, neutralną i niezwykle gęstą czerń.

atramenty ultrachrome

 

Atrament sublimacyjny
Papijet

Doskonały ekonomiczny atrament sublimacyjny przeznaczony do maszyn opartych na głowicach DX5, DX6, DX7. Posiada bardzo szeroki gamut kolorystyczny oraz bardzo mocny czarny kolor. Charakteryzuje się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów. Atramenty są zgodne z wymogami regulacji Oeko-Tex 100. Nie zawierają szkodliwych substancji – spełniają wymogi dyrektywy RoHS.

papijet

 

Atrament sublimacyjny
J – Teck J – Next Subly JXS – 65

Atrament opracowany specjalnie do druku w każdym typie drukarki z głowicą piezo, począwszy od prostych i tanich drukarek biurkowych, aż po najszybsze i najbardziej zaawansowane plotery wielkoformatowe. J – Next jest tuszem wodnym, przyjaznym środowisku i nieszkodliwym w użyciu.

jteck