Drukarki sublimacyjne EPSON​

Oferta firmy EPSON w zakresie druku sublimacyjnego cechuje się kompleksowym podejściem aby uzyskać doskonałą wydajność i niepowtarzalną jakość. Począwszy od sprzętu i tuszu aż po nośniki i oprogramowanie – seria drukarek sublimacyjnych SureColor SC-F łączy w sobie szybkość, moc i wydajność.

To kompletne rozwiązanie biznesowe gwarantuje perfekcyjne wydruki na tekstyliach, elementach wystroju wnętrz, a także na miękkich szyldach i upominkach reklamowych niezależnie od tego czy działasz w branży sportowej, odzieżowej, wystroju wnętrz lub tworzysz materiały promocyjne.

Drukarki sublimacyjne EPSON dopasowane są do różnych potrzeb – od kompaktowych drukujących w formatach A4 i A3, aż do przemysłowych w formacie do 1,9m (76”), drukujących  z szybkością do 255 m2 na godzinę. Są wyposażone w opcjonalny czarny tusz HDK do specjalistycznego drukowania odzieży. Uzupełnieniem do niezawodnego sprzętu są kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i pomocy technicznej, które zapewniają pewność Twojej produkcji.

Pobierz katalog - druk sublimacyjny z EPSON i API.PL

Certyfikat Eco Passport By Oeko Tex

Certyfikat Oeko-Tex Eco Passport oznacza to, że odzież i tekstylia produkowane z wykorzystaniem drukarek EPSON i atramentów UltraChrome DS są bezpieczne do noszenia przez dorosłych i dzieci, w tym również niemowlęta.

 

API.PL i EPSON w jednym celu 

Firma API.PL jest autoryzowanym partnerem firmy EPSON w zakresie sprzedaży i serwisu drukarek sublimacyjnych z wieloletnim doświadczeniem:

 • doradzimy Ci jak optymalnie stworzyć i wdrożyć kompleksową linię produkcyjną bez względu czy produkujesz odzież sportową, działasz w branży reklamowej czy dekoracji wnętrz,
 • zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i pomocy technicznej na każdym etapie wdrożenia,
 • będziemy Cię inspirować abyś optymalizował i rozwijał swój biznes podnosząc jakość i wydajność swojej produkcji.
Specialist Partner Pro Graphics Epson

Rozwiń swoją firmę z EPSON:

Podczas wyboru drukarki podejmujesz decyzję, która będzie mieć duże znaczenie dla Twojej firmy. Bez względu na to, czy zależy Ci na wydajności w przypadku drukowania na odzieży sportowej, czy na zachowaniu wzorowej jakości i odwzorowaniu szczegółów w modzie i wystroju wnętrz, seria drukarek sublimacyjnych SureColor SC-F pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy.

 • Moda – Wznieś się na wyżyny kreatywności z drukarkami sublimacyjnymi z serii SureColor SC-F, korzystając z szerokiej gamy kolorów, dużej wyrazistości czerni i stabilności kolorów. Te cechy w dynamicznym i wymagającym środowisku mody zapewnią Ci najwyższą jakość na różnego rodzaju tkaninach, niezależnie od ilości nadrukowanej odzieży. Docenisz również łatwą obsługę i szybką konserwację urządzenia bez względu czy jesteś projektantem mody czy przedsiębiorcą.
 • Odzież sportowa – Osiągnij wysoką wydajność przy zachowaniu niskich całkowitych kosztów posiadania. Drukarki sublimacyjne z serii SureColor SC-F to idealne rozwiązanie w przypadku hurtowych nadruków. Bez względu co drukujesz: koszulki piłkarskie, odzież kolarską, kostiumy kąpielowe czy inne stroje sportowe zawsze możesz liczyć na powtarzalną jakość i wysoką wydajność.
 • Dekoracja wnętrz – Spełnij oczekiwania swoich klientów i przenieś jakość druku EPSON na zasłony, tapicerki, rolety, poduszki ozdobne, płytki ceramiczne czy na materiały twarde z powłoką poliestrową. Projektantom wnętrz oraz właścicielom marek seria SureColor SC-F gwarantuje zarówno wysoką jakość, jak również doskonałą ostrość i bogate w szczegóły, realistyczne obrazy dopasowane do przestrzeni handlowych i domowych.

 • Produkty promocyjne – Nadaj indywidualny design pokrowcom do telefonu, torbom czy kubkom, jednocześnie zapewniając wysoką jakość nadruku. Dzięki serii drukarek sublimacyjnych. SureColor SC-F prowadzący placówki fotograficzne, właściciele sklepów internetowych oraz producenci będą zachwyceni jakością swoich produktów przy tak niskim całkowitym koszcie posiadania.

 • Miękkie szyldy – Upewnij się, że Twój przekaz działa jak należy, stosując wyróżniające się reklamy wielkoformatowe. Usługodawcy świadczący usługi drukarskie, sklepy z reprodukcjami czy agencje reklamowe mogą teraz skorzystać z coraz bardziej popularnych włókien poliestrowych na miękkich szyldach.

PEWNOŚĆ

Najlepsza technologia gwarancją Twojej produkcji

SERWIS

Wieloletnie doświadczenie i setki wdrożeń w Polsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

Technologia, drukarki, atramenty, media od EPSON i API.PL

ŚWIATOWA MARKA

Japońska jakość doceniana na całym świecie

Precyzyjny sprzęt, doskonałe rezultaty:

Epson atramenty sublimacyjne

Inteligentne obrazowanie

Atramenty UltraChrome DS firmy Epson umożliwiają tworzenie obrazów o żywych kolorach, ostrych konturach i płynnej gradacji. Tryb EPSON PrecisionDot, który łączy w sobie trzy technologie (moduł półtonowy, LUT, i Micro Weave) i zapewnia najlepszą jakość wydruków.

Epson głowica

Najwyższa jakość obrazu

Głowica drukująca PrecisionCore TFP firmy Epson zapewnia wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki konfiguracji dysz drukujących o rozdzielczości 360 dpi — maksymalna rozdzielczość otrzymanego wydruku wynosi 720 x 1440 dpi.

Epson druk na tekstyliach

Solidność konstrukcji

Spawane laserowo ramy, technologia precyzyjnego obrazowania i zaawansowane rozwiązania Epson z zakresu robotyki sprawiają, że każda pojedyncza drukarka potwierdza dbałość firmy Epson o wysoką jakość produktów.

Gwarancja jakości - druk na tekstyliach

Pełna obsługa i wsparcie

W mało prawdopodobnym przypadku awarii drukarki SureColor SC-F z pomocą przyjdzie oferowana w standardzie 12 miesięczna gwarancja producenta lub opcjonalnie rozszerzona gwarancja.

Nowość w ofercie!

EPSON SureColor SC-F6400/SC-F6400H

logo epson

Prezentujemy najnowszą, czwartą generację, najpopularniejszych drukarek do druku sublimacyjnego z naszej oferty.

Epson SureColor SC-F6400 i SC-F6400H to 44-calowe drukarki sublimacyjne, stworzone  dla producentów tekstyliów oraz firm zajmujących się znakowaniem artykułów promocyjnych przystosowanych do sublimacji.

Główne cechy

 • Większa pojemność worków na atramenty – 1,6l – zmniejsza czas przestojów, dłuższy czas pracy bez konieczności wymiany
 • Większa wydajność do 30% – dzięki zintegrowanej głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP oraz technologii weryfikacji dyszy (porównanie z modelem F-6300)
 • Wydruki do 44 cali
 • Przyjazne w obsłudze – duży dotykowy ekran sterujący, łatwy dostęp do wszystkich elementów wymagających konserwacji
 • Opcjonalna nawijarka do druku roll to roll – drukowanie dłuższych, nieprzerwanych wydruków przez nawijanie nośnika na rolkę
 • Kompletne rozwiązanie, dzięki czemu wszystko działa w harmonii: od sprzętu i oprogramowania po głowice drukujące, atrament i gwarancję
 • Dostępne w wersji 4 kolorowej CMYK lub rozszerzonej o dodatkowe kolory dwa kolory (CMYK +Lc,Lm; CMYK+FY,FP, CMYK+Or,V)

Więcej informacji

Największą zmianą w tych modelach jest zastosowanie bardzo ekonomicznych, o dużej pojemności 1,6 l worków z atramentem (o 45% większych w porównaniu z poprzednim modelem), stosowanych przez Epson w modelach wyższych (76 i 64 calowych). Pomaga to skrócić czas wymiany atramentów, zwiększa czas druku bez przestojów i zmniejsza ilość odpadów w formie kaset. Dzięki programowi Epson Recycle  nie trzeba martwić się o odbiór zużytych opakowań po atramencie, wystarczy rejestracja na stronie i o wszystko zatroszczy się firma Epson.

Dodatkowo najnowsza generacja głowicy PrecisionCore MicroTFP zwiększa wydajność nawet do 30%, w porównaniu do poprzedniej generacji urządzeń.

Dzięki technologii weryfikacji dysz ploter umożliwia nam drukowanie w niezmiennej jakości nawet w przypadku wypadnięcia kilku dysz w trakcie druku.

Modele z dodatkowymi kolorami (w wersji 6400H) umożliwiają firmom wejście na nowe rynki i wyróżnienie się spośród konkurencji. W opcji mamy możliwość rozszerzenia przestrzeni barwnej wydruków o kolory pomarańczowy i fioletowy. Jeśli wybierzecie Państwo model z kolorami Light Cyan i Light Magenta, Wasze wydruki będą bardziej wyraziste i o mniejszej ziarnistości, co ma bardzo duże znaczenie w przypadku znakowania materiałów sztywnych takich jak ceramika, metal, etc. Prawdziwego blasku produktom końcowym dodadzą fluorescencyjne atramenty w kolorze różowym i żółtym.

Główne przeznaczenie: produkcja odzieży, strojów sportowych i artykułów promocyjnych (koszulki, gadżety, torby, kominy etc).

Nowość w ofercie!

EPSON SureColor SC-F10000/F10000H – imponująca szybkość i jakość druku

logo epson

76-calowy Epson SureColor SC-F10000 przeznaczony jest do wysokonakładowego druku sublimacyjnego.

Główne cechy

 • system stałego zasilania w atrament,
 • 10- lub 3-litrowe pojemniki z atramentem, wymieniane bez wyłączania urządzenia,
 • szybkie drukowanie do 255 m2/godz.,
 • technologia Precision Dot firmy Epson,
 • trzy dedykowane technologie sublimacji (Halftone, LUT i Micro Weave),
 • zaawansowany system automatycznego napinania do dokładnego i stabilnego podawania nośników,
 • kompletne rozwiązanie firmy Epson, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie do druku.

Więcej informacji

Urządzenie wyposażone zostało w cztery lub sześć głowic drukujących PrecisionCore Micro TFP, gdzie każda z nich posiada 3200 dysz i dysponuje rozdzielczością 1200 x 1200 dpi. Jest to zupełnie nowy typ głowic o szerokości 4,7 cala, a najmniejsza drukowana kropla ma rozmiar 3,8 pl. Najważniejszym atutem zastosowania nowych głowic drukujących jest możliwość uzyskiwania  produkcyjnych prędkości druku sięgających 255 m2/h. Zastosowanie technologii Precision Dot firmy Epson udanie łączy trzy dedykowane technologie: Halftone, LUT oraz Micro Weave, co zapewnienia uzyskanie wysokiej jakości wydruków.

Drukarka wyposażona jest w zintegrowaną, dwustronną suszarkę z regulowaną temperaturą, która zapewnia optymalne suszenie zadrukowanego nośnika z dwóch stron. Połączenie ciepła z podgrzewanego stołu z nadmuchem ciepłego powietrza z przedniej suszarki, eliminuje niedosychanie wydruków i niepożądane przebijanie tuszu. Aktywne, wielopunktowe śledzenie mediów zapewnia płynną i niezawodną pracę z minimalizacją efektu marszczenia i zagnieceń papieru.

Przy wysokonakładowych zamówieniach wymagana jest możliwie ciągła praca, bez przerw na obsługę. W drukarce zastosowano rozwiązanie Bulk Ink z podwójnymi 3- lub 10-litrowymi pojemnikami na atramenty CMYK, a w modelu EPSON SC-F10000H rozszerzony zestaw z kolorami Light Cyan i Light Magenta lub kolorami fluo – Pink i Yellow. System zasilania wspierany jest przez funkcję „hot-swap” firmy Epson, która zapewnia nieprzerwaną pracę. W razie potrzeby urządzenie automatycznie przełącza zbiorniki z tuszem. Wymiana następuje na bieżąco, bez konieczności zatrzymywania urządzenia. Po zużyciu tuszu, ładowanie nowego pojemnika i jego podłączenie do zasobnika jest proste, a czas przeprowadzenia czynności bardzo krótki.

Niezawodność drukarek dodatkowo zwiększa zaawansowany system automatycznego napinania (Ad-ATC), zapewniający dokładne i stabilne podawanie mediów, nawet tych bardzo cienkich. Drukarki są również wyposażone w technologię automatycznej regulacji (w tym zintegrowaną kamerę RGB) oraz oprogramowanie wspierające, które pozwala użytkownikom m.in. na zdalne monitorowanie wydajności drukarki. Łatwe sterowanie i kontrolę pracy drukarki zapewnia 9-calowy ekran dotykowy LCD. Na panelu wyświetlane są wszystkie potrzebne dane, w tym pasek postępu zadania z informacjami o pozostałym czasie, temperaturze i wilgotność w środowisku operacyjnym. Dostępne są również kluczowe informacje na temat materiałów eksploatacyjnych i zużycia podzespołów.

 
 

EPSON SureColor SC-F9400H – wyróżniające się kolory i wyjątkowa jakość

logo epson

64-calowe drukarki sublimacyjne SureColor SC-F9400H i SC-F9400 to najnowsze produkty serii F, przeznaczone do szybkiego, wysokonakładowego drukowania na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych.

Główne cechy

 • 2 głowice drukujące PrecisionCore™ TFP
 • Maksymalna rozdzielczość wydruku: 720 x 1440 dpi
 • oprogramowanieu Epson Edge Print, gwarantują wysoką jakość wydruków.
 • Atramenty Epson Ultra Chrome DS.
 • Oryginalne atramenty fluorescencyjne FY (żółty), FP(różowy) w wersji 9400H
 • Czarny tusz HDK zapewnia wyjątkową gęstość czerni, co jest szczególnie istotne przy druku na tkaninach specjalistycznych
 • Wyświetlacz LCD
 • Port Hi-Speed USB, 100BASE-TX/1000BASE-T
 • Pamięć główna: 512 MB; sieć 128 MB
 • Zewnętrzna średnica rolki: 250 mm
 • Możliwość przedłużenia gwarancji do łącznie 5-ciu lat – CoverPlus

Zalety Epson SureColor SC-F9400H i SC-F9400

 • Wysoka jakość wydruku za każdym razem, dzięki kontrolowanemu przepływowi powietrza i precyzyjnemu rozmieszczeniu kropli atramentu oraz osłonie głowicy drukującej.
 • Zwiększona produktywność – większe pojemności atramentów, rolka automatycznie czyszcząca głowicę drukującą (zachowanie wysokiej jakości druku).
 • Zaawansowany system podawania nośników, rolki dociskowe i elektroniczne sterowanie naciskiem pozwalają zoptymalizować dokładność uchwytu i podawania, przez co umożliwiają uzyskanie doskonałych wydruków na papierze o różnej gramaturze.
 • Duża precyzja rolki odbiornika umożliwia stały transfer do kalandra.
 • Pochłaniacz kurzu przyczynia się do zwiększonej wydajności, zapobiegając dostawaniu się kurzu do głowic i ich blokowaniu.
 • Lepsza jakość wydruku dzięki hybrydowej płycie z płasko- kratową warstwą minimalizującą nierówności papieru.
 • Natychmiastowa weryfikacja wyników dzięki oświetleniu LED i przeźroczystej przedniej pokrywie.
 • Drukowanie na nośnikach o szerokości do 64 cali (1 625 mm) z szybkością do 108,6 m2/godz.
 • Nowa technologia druku Precision Dot i dedykowane atramenty UltraChrome DS do drukowania najbardziej złożonych i barwnych projektów.
 • Certyfikat Oeko-Tex Eco Passport oznacza to, że odzież i tekstylia produkowane z wykorzystaniem tej drukarki i atramentów UltraChrome DS są bezpieczne do noszenia przez dorosłych i dzieci, w tym również niemowlęt.

Więcej informacji

Drukarki SureColor SC-F9400H charakteryzują się szeroką przestrzenią barwną dzięki zastosowaniu dodatkowych, fluoroscencyjnych atramentów: żółtego i różowego, które zapewniają jasne, żywe, przyciągające wzrok kolory. Rozszerzenie palety barw podnosi jakość projektów na wyższy poziom i pozwala wkroczyć na nowe rynki, np. znakowania odzieży sportowej, roboczej czy też modowej.

Główne przeznaczenie: produkcja odzieży sportowej, roboczej, modowej, dekoracji, flag, systemów wystawienniczych.

EPSON SureColor SC-F7200 – szerokie zastosowanie

logo epson

 64-calowa drukarka sublimacyjna SureColor SC-F7200 to kompletne rozwiązanie do drukowania tekstyliów i miękkich szyldów o doskonałej jakości.

Główne cechy

 • Szerokość druku do 162,5 cm
 • Druk na papierze
 • 1 głowica drukująca PrecisionCore™ TFP
 • Atramenty EPSON UltraChrome DS.
 • Fabryczny system stałego zasilania
 • Atramenty z certyfikatem Oeko-Tex Eco Passport
 • Oprogramowanie Wasatch

Więcej informacji

EPSON SureColor SC-F7200 to:

 • Drukowanie na nośnikach o szerokości do 64 cali (1 625 mm) z szybkością do 58,9 m2/godz.
 • Wysoce niezawodna automatyczna rolka odbiornika.
 • Szybkie schnięcie – duży stół grzewczy.
 • Układ do ładowania rolki z nośnikiem przez jednego operatora, automatyczna kontrola naprężenia nośnika.
 • Solidny uchwyt rolki zapobiegający poruszaniu papierem podczas drukowania.
 • Czarny tusz HDK zapewnia wyjątkową gęstość czerni, co jest szczególnie istotne przy druku na tkaninach specjalistycznych.
 • Możliwość przedłużenia gwarancji do łącznie 5-ciu lat – CoverPlus.

Główne przeznaczenie: produkcja odzieży, dekoracji, flag, systemów wystawienniczych.

EPSON SureColor SC-F500

logo epson

Nowa drukarka sublimacyjna Epson SureColorSC-F500 to druk w dużym formacie, zamknięty w kompaktowej, 24-calowej obudowie. Drukarka idealnie nadaje się do produkcji gadżetów i prezentów na twardych podłożach, ceramice oraz tekstyliach i ubraniach.

Główne cechy

Kompaktowa, wydajna i prosta w obsłudze
Pole zadruku drukarki to 24-cale. Małe wymiary urządzenia ułatwią zaplanowanie przestrzeni roboczej. Epson SC-F500 jest wyposażony w innowacyjne technologie pozwalające oszczędzać czas, zwiększać produktywność i ułatwiać pracę.

Intuicyjny w obsłudze panel dotykowy
4,3-calowy ekran dotykowy umożliwia łatwy dostęp do niezbędnych informacji i ustawień. Można z niego korzystać nawet w rękawicach.

Rozwiązanie do zasilania w atrament
Butelki z atramentem można uzupełniać w trakcie drukowania, co znacznie skraca przestoje.

Osłona głowicy
Osłona głowicy poprawia wydajność, zapobiegając stykaniu się nośników z głowicą. Układ przeciw kurzowy.Firma Epson od lat prowadzi dialog ze swoimi klientami, dzięki czemu może produkować urządzenia które spełniają oczekiwania rynku. Nasze główne technologie są opracowane tak, by płynnie ze sobą współpracowały, zapewniając wysoką jakość i niezawodne rezultaty. Wraz ze wspomnianą jakością oferujemy roczną gwarancję dla dodatkowej pewności działania.

Zachowanie zgodności
Wszystkie elementy zestawu, tj.: urządzenie, oprogramowanie, nośniki, gwarancja i atramenty firmy Epson, są spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz posiadają certyfikaty Oeko-Tex oraz REACH.

Więcej informacji

Epson SureColor F-500 to najnowsze urządzenie z serii innowacyjnych produktów firmy Epson opracowano z myślą o użytkownikach poszukujących możliwości rozwoju biznesu. Niezależnie od tego, czy tworzysz wydruki na kubkach, podkładkach pod myszy, brelokach do kluczy, etui do telefonów, czy na innych przedmiotach promocyjnych dla szkół i firm, drukarka SC-F500 pomoże  usprawnić produkcję i zminimalizować ilość odpadów.

Wszystkie elementy niezbędne do produkcji gadżetów sublimacyjnych wreszcie od jednego producenta! Żadnych przeróbek i półśrodków. Obudowa + głowica + profile + tusz + papier = EPSON.

Model SC-F500 idealnie nadaje się do nisko nakładowej produkcji tekstyliów, np.: toreb, poszewek na poduszki czy odzieży. Drukarka nadaje się również do tworzenia wysokiej jakość wydruków fotograficznych, wydruków na aluminium, szkle czy drewnie. Atramenty sublimacyjne UltraChrome DS firmy Epson umożliwiają tworzenie obrazów o żywych kolorach, ostrych konturach i płynnej gradacji. Drukarka stanowi kompletne rozwiązanie biznesowe, które zostało zaprojektowane tak, aby dać Ci innowacyjną przewagę na każdym poziomie. Gwarantuje perfekcyjne wydruki na podłożach twardych oraz tekstyliach. Zastosowanie stałego sytemu zasilania znacząco redukuje koszty, a dzięki możliwości uzupełniania tuszu w trakcie druku oszczędzasz czas.

Nowość w ofercie!

EPSON SureColor SC-F100

logo epson

Epson SureColor SC-F100 to pierwsza drukarka sublimacyjna w formacie A4 od firmy Epson. Model o wielkości drukarki biurkowej, idealnie sprawdzi się przy produkcji artykułów promocyjnych i spersonalizowanych prezentów (np. kubki, breloczki do kluczy, etui na telefony, inne drobne przedmioty użytkowe).

Główne cechy

 • Uzupełnianie tuszem – buteleczki z tuszem o pojemności 140 ml
 • Kompaktowa budowa – wielkość standardowej drukarki A4
 • Złącza – łączność za pośrednictwem sieci Wi-Fi, Wi-Fi Direct i USB 2.0
 • Kompleksowe rozwiązanie w zakresie druku – tusze, sterowniki i papier – wszystko zaprojektowane, aby działać w harmonii
 • Wysoka jakość druku – głowica PrecisionCore MicroTFP zapewniająca spójność i jakość.

Więcej informacji

Drukarka sprosta potrzebom producentów tekstyliów, którzy chcą oferować produkty produkowane na zamówienie, takie jak: torby, fartuchy, smycze i małe poduszki.

Drukarka została opracowana z myślą o małych i dopiero rozpoczynających działalność firmach, takich, jak start-upy, planujących poszerzyć ofertę o produkty reklamowe. Gdy miejsce jest ograniczone, jak w przypadku lad sklepowych, drukarka w formacie A4 będzie idealnym wyborem – szczególnie dla małych firm, które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności.

Wysoka jakość druku
Ta kompaktowa drukarka sublimacyjna została zaprojektowana w celu poszerzenia możliwości biznesowych. Jest to możliwe dzięki osiąganiu wysokiej jakości druku, na szerokiej gamie produktów reklamowych i upominkowych. Wysoka jakość i spójność kolorystyczna, jest możliwa do uzyskania dzięki głowicy PrecisionCore MicroTFP firmy Epson oraz tablicy LUT, zaprojektowanych z myślą o druku na sztywnych powierzchniach.

Większa wydajność
Model SC-F100 zapewnia małym firmom szybki czas realizacji zleceń i niski całkowity koszt posiadania (TCO). Dodatkowo obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy na temat konfiguracji, działania ani konserwacji. Buteleczki z tuszem o pojemności 140 ml stanowią tańszą alternatywę dla wkładów atramentowych i pozwalają  redukować przestoje.

Łatwość użycia
Technologie firmy Epson są łatwe w użyciu i intuicyjne w obsłudze. Kompaktowa drukarka SC-F100 cechuje się ruchomym 2,4-calowym ekranem, łącznością Wi-Fi oraz ładowaniem od przodu, co pozwala łatwo wymienić papier (150 arkuszy).

Polecamy test drukarki przeprowadzony przez Redakcję FOTO KURIERA

Dostępne produkty