Media tekstylne

 

Tkaniny to coraz bardziej popularny materiał, wykorzystywany w szerokich zastosowaniach reklamowych, w aranżacji wnętrz, meblarstwie czy modzie z wykorzystaniem druku wielkoformatowego.

Ich zastosowanie w reklamie jest ogromne. Flagi, siatki, systemy wystawiennicze, torby, ręczniki i leżaki to tylko część możliwości, jakich dostarczają tkaniny.

Rodzaje tkanin wg funkcji: materiał flagowy, display, materiał backlitowy, materiał do podświetleń, tkanina ręcznikowa, namiotowa, do produkcji toreb.

Typy druku: uv, sublimacja

Podkładki pod mysz

Ściereczki do okularów

 

API.PL posiada w swojej ofercie ściereczki do czyszczenia okularów, które za pomocą technik sublimacji zadrukujecie w pełnym kolorze, z możliwością przejść tonalnych. Polecamy materiał Vesline imitacja skóry, który doskonale spełnia funkcję czyszczącą oraz jest szczególnie przyjemny w dotyku.

Dostępne produkty

Media tekstylne - Ściereczka Vesline imitacja skóry 100x150

Ściereczka Vesline imitacja skóry 100x150

Media tekstylne - Ściereczka Vesline do okularów premium 100x150

Ściereczka Vesline do okularów premium 100x150

Media tekstylne - Ściereczka Vesline do okularów standard 100x155

Ściereczka Vesline do okularów standard 100x155

Media tekstylne - Ściereczka Vesline do okularów standard 170x180

Ściereczka Vesline do okularów standard 170x180

Wykładziny i dywaniki

 

Sublimacja to również doskonałe rozwiązanie do spersonalizowanych nadruków na wykładzinach i dywanikach.  Mogą być doskonałym nośnikiem identyfikacji wizualnej w biurze jak i indywidualnym elementem wystroju wnętrza. Dywanik z miękkim włosiem lub wykładzina zadrukowana wzorem ścieżek w lesie, bądź ulic w mieście, doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka.  Indywidualny nadruk na wykładzinie wzbogaci domowe biuro.

 

Dostępne produkty

 

Taśmy do nadruku sublimacyjnego

taśmy do sublimacji

 

 

Druk sublimacyjny to idealne rozwiązanie w produkcji smyczy reklamowych, jednych z najchętniej wybieranych materiałów reklamowych.
Sublimacja umożliwia zadruk w pełnym zakresie kolorów – zarówno zdjęć  jak i grafik z przejściami tonalnymi i gwarantuje idealne odwzorowanie nawet najśmielszych projektów graficznych.
W naszej ofercie znajdziecie nie tylko taśmy dedykowane do druku sublimacyjnego, ale również pełen zakres akcesoriów do produkcji smyczy reklamowych.