Papiery sublimacyjne

W ofercie API.PL znajduje się szeroka gama papierów sublimacyjnych. Dostarczamy papiery dla producentów odzieży i tekstyliów, w tym znakowania ubiorów ochronnych i odzieży reklamowej oraz druku personalizowanego i producentów gadżetów reklamowych. Druk na tekstyliach to także coraz bardziej rozwijający rynek soft signage, czyli reklamy na tekstyliach, gdzie papiery sublimacyjne również znajdują zastosowanie.

Neenah PM Coldenhove

JETCOL®  HIGH SPEED 95g

Flagowy produkt Neenah Coldenhove. Dzięki unikalnej powłoce, papier ten zapewnia szybki czas schnięcia i wysoką wydajność transferu. Co ważne, Jetcol® High Speed nie wymaga żadnych dodatkowych zewnętrznych systemów osuszających.

Właściwości:
– doskonała szybkość schnięcia
– wysoka odporność na ścieranie po zadruku

Zastosowanie:
– meble i dekoracje wewnętrzne
– odzież sportowa
– materiały reklamowe typu POS
– podłoża twarde

tabela 2

Jet-X® 57g

Bardzo stabilny o wysokiej chłonności, do wszystkich rodzajów tuszy sublimacyjnych na bazie wody, niezależnie od zawartości glikolu. Dzięki dużym nawojom liczba przestojów podczas produkcji jest zminimalizowana.

Właściwości:
– uniwersalny papier do wielu zastosowań
– większe nawoje
– wydajność i stabilność

Zastosowanie:
– odzież
– meble i wyposażenie wnętrz

tabela 34
vesline 2

Papiery Vesline Subli Fast Dry oraz Vesline Subli Speed Dry

Szybkoschnące papiery sublimacyjne jakości Premium. Oddają kolory w naturalnej głębi przy wysokim nasyceniu. Wyróżniają się idealnie gładką i płaską powierzchnią. Podczas wygrzewania są  stabilne i nie zawijają się. Papiery Vesline dostępne są w wielu szerokościach i gramaturach.

Papier Vesline Hybrid

Papier sublimacyjny hybrydowy, jest szybkoschnący nawet przy dużym nafarbieniu. Papier nie marszczy się i nie zawija, zapewnia transfer koloru w 95%. Wydruki wyróżniają się doskonałym odwzorowaniem barw oraz ostrością krawędzi. Vesline Hybrid jest bardzo wydajny a zadrukowane grafiki można przenosić na podłoża miękkie i twarde.

Papier z klejem Vesline Sticky

Papier sublimacyjny z powłoką klejową, dzięki której nie przesuwa się podczas transferu, zapobiega powstawaniu efektu tzw. „duchów”. Dodatkowo, papier jest szybkoschnący nawet przy dużym nasyceniu. Wydruki wyróżniają się wyjątkową głębią koloru i ostrością krawędzi. Transfer koloru w 95%.