Druk żywiczny bez tajemnic – prezentacja

Weź udział w prezentacjach najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010. Poznaj możliwości rozwoju biznesu, jakie daje ekologiczny druk żywiczny.

Prezentacje odbędą się w dniach 25 i 26 maja br. w showroomie API.PL w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Okrężna 37, Rąbień. W trakcie prezentacji pokazane zostaną możliwości druku żywicznego na podłożach do home decor: tapetach, canvasach, tekstyliach samoprzylepnych oraz podłożach reklamowych: banery, plakaty. Tylko dla uczestników prezentacji  oferta specjalna na urządzenia EPSON SureColor SC-R5010 i EPSON SureColor SC-R5010L.

Druk żywiczny ploterem EPSON SureColor SC-R5010 umożliwia drukarniom wielkoformatowym, agencjom reklamowym oraz producentom materiałów do home decor, rozszerzenie oferty i pozyskanie nowych zleceń. Drukarki zapewniają obsługę różnorodnych podłoży, dlatego powinny być pierwszym wyborem przy tworzeniu profesjonalnej grafiki na nośniki typu outdoor i indoor.

Zaletą druku żywicznego od EPSONA jest bezwonny tusz, który umożliwia aplikowanie wydruków we wrażliwych środowiskach, takich jak szkoły, szpitale i hotele. Jednocześnie druk żywiczny jest na tyle trwały, że można z powodzeniem stosować go na zewnątrz, gdzie wymagana jest wysoka trwałość.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wskazanie odpowiadającego Państwu terminu i godziny udziału w prezentacji.

Zapraszamy do udziału!

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY