Wrześniowa feeria promocji

Wrzesień w API.PL obfituje w promocje na urządzenia oraz akcesoria i media do druku. Rabaty, gratisy i vouchery przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach, z którymi nie spotkamy się podczas Festiwalu Druku. Wprawdzie nie bierzemy udziału w tegorocznej edycji targów, ale nie zapominamy o naszych klientach i ich potrzebach. Dlatego, przygotowaliśmy oferty promocyjne na produkty w obszarze druku UV, druku sublimacyjnego, ekosolwentowego, DTG i termotransferu oraz sitodruku i akcesoriów do mediów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą promocyjną. W celu otrzymania dedykowanej oferty prosimy o wypełnienie i wysłania formularza ZAPYTAJ O OFERTĘ (linki do formularzy znajdują się poniżej). Polecamy również kontakt z przedstawicielami handlowymi API.PL, którzy doradzą i przygotują ofertę odpowiadającą Państwa oczekiwaniom i możliwościom produkcyjnym – KONTAKT.

Oferta promocyjna jest ważna do 30 września 2020r. (z wyjątkiem promocji na drukarki UV marki HandTop – 24 września 2020r.). Promocje łączą się.

AKTUALNA OFERTA PROMOCYJNA:

  • DRUK UV

Drukarki HandTop z głowicami Ricoh GEN6 i Kyocera

W zależności od wybranego modelu drukarki HandTop rabat może wynieść do 4000 USD. Dodatkowo nabywca otrzymuje w prezencie 20 litrów atramentów na start. Szczegóły u handlowców. Oferta ważna do 24.09.2020r.
˃˃Zapytaj o ofertę

  • EKOSOLWENT

Drukarki ekosolwentowe marki Epson

Przy zakupie drukarki ekosolwentowej marki Epson SureColor z serii SC-S nabywca otrzymuje w prezencie voucher wartości 1000 pln. Voucher upoważnia do odbioru jednego z dwóch zestawów folii i podłoży do produkcji materiałów reklamowych – sprawdź ofertę. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

Laminatory Ecoroll Expert PRO 2

Rabat 400 USD (liczony od ceny katalogowej) laminatora Ecoroll Expert PRO 2. Dodatkowo nabywca otrzymuje w prezencie  voucher o wartości do 1000 zł. Voucher upoważnia do odbioru jednego z dwóch zestawów laminatów – sprawdź ofertę. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

  • SUBLIMACJA

Drukarki sublimacyjne marki Epson

Przy zakupie drukarki sublimacyjnej marki Epson SureColor z serii SC-Fnabywca otrzymuje w prezencie voucher wartości 1000 pln. Voucher upoważnia do odbioru jednego z trzech zestawów papierów do sublimacji – sprawdź ofertę. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

Kalandry Transmatic

W zależności od wybranego modelu kalandra marki Transmatic, rabat może wynieść do 4000 EUR. Dodatkowo nabywca otrzymuje w prezencie 5 rolek papieru przekładkowego na start. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

  • TERMOTRANSFER

Prasy transferowe Transmatic – mały format

W zależności od wybranego modelu prasy transferowej Transmatic, rabat może wynieść do rabat do 300 EUR. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

  • SITODRUK

Zestaw startowy do regeneracji matryc sitodrukowych systemu EASIWAY w promocyjnej cenie. Zestaw dostępny w dwóch wersjach:

Zestaw 1
Zbiornik Easiway PT-520, preparaty EasiSUPRA – 25 litrów i EasiSolv701 – 5 litrów oraz gąbka z uchwytem. Preparat do usuwania tzw. „duchów” i odtłuszczania dostajesz gratis!
Oszczędzasz ponad 240 pln.

Zestaw 2
Zbiornik Easiway PT-506, preparaty EasiSUPRA – 10 litrów i EasiSolv701 – 5 litrów oraz gąbka z uchwytem. Preparat do usuwania tzw. „duchów” i odtłuszczania dostajesz gratis! Oszczędzasz ponad 240 pln.
˃˃Zapytaj o ofertę

Farba plastizolowa marki Rutland

Przy zakupie minimum 30kg doskonałej białej farby plastizolowej Cotton White marki Rutland nabywca otrzymuje w prezencie opakowanie uniwersalnej emulsji światłoczułej. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

  • DRUK DTG I ZDOBIENIE ODZIEŻY

Drukarka Epson SureColor SC-F2100 (technologia DTG – druk bezpośredni na bawełnie) kwota korzyści przy zakupie urządzenia sięga 3000 EUR – istnieje możliwość własnego skonfigurowania bonusów przez Klienta. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

Nowe folie flex w tęczowych kolorach.

Do końca września 2020r. Klienci mogą zakupić nowe folie z rabatem 20%. Szczegóły u handlowców.

  • Folia Flex Rainbow Stretch
  • Folia Flex Rainbow Round Stretch
  • Folia Flex Rainbow Holo Stretch

˃˃Zapytaj o ofertę

  • AKCESORIA DO MEDIÓW

Przy zakupie oczkarki firmy PLASTGrommet, nabywca otrzymuje w prezencie oczka o średnicy 12 mm. (ilość oczek w gratisie uzależniona jest od modelu zakupionej oczkarki). Szczegóły u handlowców.

Rabat na stojaki i podnośnik do mediów firmy PLASTGrommet w wysokości 5% i 10% w zależności od modelu. Szczegóły u handlowców.
˃˃Zapytaj o ofertę

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.