Zapisz się na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów!

Chciałbyś rozwinąć swoje przedsiębiorstwo, ale brakuje Ci inspiracji? A może samodzielnie chcesz przetestować różne techniki druku? Z pomocą przychodzi jesienna edycja Akademii Zdobienia Tekstyliów!

W październiku ruszamy z kolejną edycją Akademii Zdobienia Tekstyliów, która w ostatnich latach zyskała popularność i regularnie cieszy się dużym zainteresowaniem. Na warsztatach prezentujemy wiele technik zdobienia i znakowania tekstyliów. Biorąc udział w naszej akademii, poznasz techniki druku sublimacyjnego, DTF, DTG, termotransferu tonerowego i druku przy użyciu folii flex. Pod okiem profesjonalistów samodzielnie przetestujesz druk różnymi technikami i poznasz najświeższą wiedzę z zakresu poligrafii.

👇Obejrzyj film z edycji Jesień 2021          Obejrzyj film z edycji Wiosna 2022👇

           1A6A8318 Easy Resize.com                        

Akademia Baner Jesień

Nasza firma posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w druku na tekstyliach. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do druku i zdobienia tkanin. Szeroka oferta obejmuje urządzenia, akcesoria i podłoża do sublimacji, druku DTF i DTG, termotransferu tonerowego oraz do aplikowania folii termotransferowych. Akademia Zdobienia Tekstyliów powstała, abyśmy mogli dzielić się wiedzą i inspirować inne firmy z branży.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

Koszt udziału w warsztatach wynosi 99 pln netto / osobę.

Kliknij, by zapoznać się z agendą

Warsztaty trwają jeden dzień i odbywają się w godzinach 9:00 – 15:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas wydruki do samodzielnego testowana, próbki podłoży, a także VOUCHER o wartości 100 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 000 pln.

Aby zapisać się na warsztaty, należy kliknąć w odnośnik w znajdujących się powyżej terminach i lokalizacjach oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisany uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 99 pln netto (121,77 pln brutto) na konto API.PL: 51 1140 1108 0000 4573 2200 1001 – na podstawie faktury proforma, przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy wpisać: „opłata za udział w Akademii Zdobienia Tekstyliów”.

Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W warsztatach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej firmy.

Do zobaczenia na warsztatach!