Zapraszamy na premierowe prezentacje hybrydowej drukarki do DTG I DTF – EPSON SureColor SC-F2200

Zastanawiasz się czy DTG, a może DTF to technologia na rozszerzenie działalności? Nie chcesz zlecać produkcji podwykonawcom, żeby samemu realizować nadruki na tekstyliach, z pełną kontrolą nad ich jakością?

Sprawdź sam,  jak hybrydowa drukarka DTG/DTFilm EPSON SC-F2200 do druku bezpośredniego, umożliwi realizację różnych zleceń, jak pozwoli Ci przyśpieszyć produkcję i usprawnić druk DTG lub DTF na arkuszach.

Prezentacje premierowe już za nami!
Zapraszamy na indywidualne prezentacje, które odbywają się w naszych showroomach:

 

Showroom Rąbień, k. Łodzi, ul. Okrężna 37                                                Showroom Chorzów, ul. 11 Listopada 37A:

 ZAPISUJĘ SIĘ

Będziesz miał możliwość przetestowania produktu/urządzenia pod kątem swoich potrzeb i podjąć świadomą decyzję.

Model Epson SureColor SC-F2200 to drukarki dedykowane producentom tekstyliów oraz firmom zajmującym się znakowaniem artykułów promocyjnych – koszulek, swetrów, bluz kapturem, toreb i innych artykułów. Jest szybkim, elastycznym i niezwykle funkcjonalnym urządzeniem.

  • rozwiązanie typu „wszystko w jednym” dla każdego start-upu i firmy średniej wielkości, oferujące niezawodność, wydajność i oszczędność kosztów,
  • wyjątkowa jakość i trwałość wydruków, dzięki nowym atramentom UltraChrome DG2, stabilność kolorów zapewnia usprawniony spad między żółtym i czarnym atramentem a funkcja POL (Part Overlap) redukuje powstawanie pasm i ziarnistość,
  • rozdzielczość wejściowa grafik 600 dpi, co oznacza precyzyjne linie i drobniejsze szczegóły,
  • wydłużony czas druku bez przestojów dzięki nowości w tym modelu – dużym (800ml)workom z atramentem. 
Prezentacje EPSON SC-F2200 750 x 525

Jeśli drukujesz lub chcesz drukować na tekstyliach, przedmiotach użytkowych, stosujesz technologie sitodruku, termotransferu, sublimacji a chciałbyś wprowadzić do oferty druk DTG lub DTF, to warto nas poznać i porozmawiać o wyzwaniach, planach i potrzebach. Dzięki przekrojowej ofercie, opartej na produktach światowych marek, oraz naszej znajomości możliwości różnych technologii zdobienia tekstyliów dopasujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci dołączyć do grona odnoszących sukcesy naszych klientów. Zapewniamy różnorodne formy finansowania, pełne wsparcie wdrożeniowe, szkolenia i opiekę serwisową, dbając o jakość Twojej produkcji, na każdym jej etapie.

👈Zobacz film

Umów indywidualną prezentację SC-F2200

w Rąbieniu lub w Chorzowie