FestiwalDruku.pl: zapraszamy na warsztaty mediowe

Zyskaj wiedzę i doświadczenie w aplikowaniu mediów na różnych typach podłoży!
FestiwalDruku.pl (18-19 września 2019r.) to największe w drugiej połowie roku targi dla branży poligraficznej, na której kolejny już raz zaprezentuje się API.PL.

Baner FD data 728x90 5
DSC 8993 1 2

Na stoisku głównym (D6 / hala 3) pokażemy pełną ofertę mediów i podłoży do druku, w tym nasze nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej i media repozycjonowalne. Zaprezentujemy ich właściwości oraz szerokie możliwości zastosowania m.in. w reklamie outdoor i indoor oraz home decor. Do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele handlowi, którzy chętnie opowiedzą zarówno o naszej bogatej ofercie mediów i podłoży do druku oraz o pozostałym asortymencie – ploterach do druku wielkoformatowego i druku na tekstyliach, a także niezbędnych akcesoriach (urządzeniach do termotransferu i postprodukcji, systemach przechowywania mediów, atramentach, itp.).

Festiwalowi Druku towarzyszy szereg ciekawych wydarzeń specjalnych. Szczególnie serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach mediowych API.PL (stoisko F9 / hala 3). Ich tematyka dotyczy stosowania i aplikowania różnych rodzajów mediów, w tym: mediów specjalnego przeznaczenia na podłogi, chodniki i jezdnie asfaltowe oraz mediów elektrostatycznych. W trakcie warsztatów zaprezentujemy także sposoby aplikowania foli szronionych, OWV, metalizowanych i z mikroprzyssawkami oraz laminatów mono i polimerowych. Podczas indywidualnych prezentacji pokażemy z kolei, w jaki sposób zdobić i personalizować odzież przy pomocy foli termotransferowych flex i flock. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Weź udział w warsztatach medialnych. Konkurs zakończony.
Targi odbywają się w dniach 18-19 września 2019r. w EXPO XXI WARSZAWA, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Zapraszamy serdecznie!

DSC 8762 2