Zdobienie odzieży dla początkujących i zaawansowanych – ucz się od specjalistów!

Akademia Technologii Zdobienia powróciła w zupełnie nowej formule. W tym roku każdej z technologii zdecydowaliśmy się poświęcić osobne warsztaty, by mieć dla Was więcej czasu i zagłębić się w najdrobniejsze szczegóły technologii. Jesteśmy już po pierwszych zajęciach poświęconych sublimacji, ale to oczywiście nie koniec. Z przyjemnością zapraszamy Was na kolejne warsztaty z cyklu ATZ 2.0! 

Zdobienie odzieży przy pomocy folii flex, czyli Akademia Pana Flexa! 

Folia flex daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o zdobienie tekstyliów (i nie tylko). Chciałbyś je poznać i wykorzystać? W takim razie serdecznie zapraszamy Cię na Akademię Pana Flexa! Już 17 i 18 maja (piątek i sobota) w Katowicach poprowadzimy warsztaty, na których dowiesz się: 

  • Jakie są możliwości i ograniczenia folii termotransferowych 
  • Jakich maszyn będziesz potrzebować 
  • Jak rozwiązać najczęściej występujące problemy 

I wiele więcej! Nie zabraknie także części praktycznej, na której na własne oczy zobaczysz, jak przebiega cały proces termotransferu folii flex i flock, a także przeprowadzisz go samemu pod okiem naszych specjalistów.

Cena warsztatów to 199zł netto. 

Warsztaty trwają jeden dzień i odbywają się w godzinach 10:00 – 15:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas materiały do samodzielnego testowana, próbki podłoży, a także VOUCHER o wartości 200 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 2000 pln. 

Aby zapisać się na warsztaty, należy kliknąć w link poniżej oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, albo kupić bilet na naszej stronie. Zapisany uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 199 pln netto (244,77 pln brutto) na konto API.PL: 51 1140 1108 0000 4573 2200 1001 – na podstawie faktury proforma, przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy wpisać: „opłata za udział w Akademii Technologii Zdobienia”. 

 

Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

W warsztatach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej firmy. 

 

Do zobaczenia na warsztatach! 

Zdobienie odzieży

CZAS  –  jeden dzień, w godzinach 10:00 – 15:00.

MIEJSCE – Fabryka Porcelany – Bajka Pana Kleksa, ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

KOSZT  – 199,00 pln netto / osobę.

TERMINY – 17 i 18 maja

OOH
Siwat Druku
PIAP

Zdobienie odzieży za pomocą innych technologii już wkrótce! 

W ramach tej edycji Akademii Technologii Zdobienia zapraszamy Was także na jeszcze 2 inne eventy, na których dowiecie się, jak przebiega zdobienie odzieży, gadżetów i nie tylko w innych technologiach.

White Toner Academy 

Chcesz dowiedzieć się, jak profesjonalnie produkować nadruki białym tonerem? A może masz już doświadczenie w tej technologii druku, ale chciałbyś skonsultować się z naszymi specjalistami, by podnieść wydajność pracy albo rozwiązać nietypowe problemy? W takim razie serdecznie zapraszamy Cię na nasze wydarzenie, które odbędzie się już 04.06 (Rąbień) i 06.06 (Chorzów)! 

DTF & DTG Academy 

DTG i DTF to dwie techniki druku cyfrowego, które zyskują obecnie olbrzymią popularność, ponieważ przy niewielkich nakładach mają wiele zalet, które stanowią przewagę na przykład wobec sitodruku. Dowiedz się, jak zrobić z nich użytek i wyprzedź swoją konkurencję! Nasi specjaliści opowiedzą Wam wszystko na temat zdobienia tekstyliów i nie tylko już 26 i 27 czerwca!