Złoto dla folii z mikroprzyssawkami!

Jury Konkursu The Prize for Innovations targów Rema Days Warsaw doceniło nasze nowości produktowe. Złoty medal otrzymała folia z mikroprzyssawkami Vesline Wallcatch, medal srebrny banner PP Textile marki Guandong, a brązowy VESLINE Simple Decor Blockout. Medale otrzymały również plotery marki Epson.

Folia Vesline Wallcatch z mikroprzyssawkami, która otrzymała Złoty Medal w Konkursie The Prize for Innovations to wysokiej jakości transparentny materiał do druku z opatentowanym klejem, opartym na mikro przyssawkach. Folie przeznaczone są do krótko i długookresowej aplikacji, przede wszystkim we wnętrzach budynków.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje folii: Vesline Wall Catch White oraz Vesline Wall Catch Clear. Więcej informacji.

wallcatch

PP Textile srebrny medal

Uhonorowany Srebrnym Medalem banner PP Textile to materiał z nowej ekologicznej linii Green Area bez PVC, firmy Guandong Italia. Materiał charakteryzuje się bardzo dobrą stabilnością i wyjątkową odpornością mechaniczną.

Gładka powierzchnia oraz matowe wykończenie doskonale podkreślają  intensywność drukowanych kolorów.

Banner PP Textile jest materiałem idealnym na roll-upy lub podświetlane obrazy. Świetnie sprawdzi się również jako banner do zastosowań wewnętrznych. Klasa niepalności B2. Grubość 480 mic. 

Simple decor 750x525 1

Medal brązowy otrzymał VESLINE Simple Decor.
Jest to materiał repozycjonowalny nowej generacji, wykorzystujący do aplikacji technologię polimerowych mikrokapsułek, dzięki którym może być aplikowany na wszelkie czyste powierzchnie. Jest niezwykle łatwy w instalacji, nie pozostawia śladów, nie wulkanizuje się, nie niszczy powierzchni, na której został umieszczony. Srebrno-szare wykończenie od strony adhezyjnej sprawia, że Simple Decor jest doskonałym blockoutem.

VESLINE Simple Decor jest odpowiedni do aplikacji na ściany, tkaniny, powierzchnie lakierowane, powierzchnie o niskim napięciu powierzchniowym z tworzyw takich jak PP/DPP/PE/PVC/PET np. kontenery czy beczki. Jest wodoodporny i wolny od VOC’s. Więcej informacji.

mapa 003

Jury Konkursu The Prize for Innovations targów Rema Days Warsaw doceniło również plotery sublimacyjne marki Epson, które znajdują się w naszej ofercie.

Srebrne medale otrzymał Epson SureColor SC-F9400H oraz EPSON SureColor SC-F500. Wszystkie wyróżnione produkty można będzie testować na stoisku API.PL (F/L19) podczas targów Rema Days Warsaw 2020.

Bezpłatnie i szybko można wejść na targi rejestrując się na stronie REMA DAYS 2020 (wpisz kod: RDW061). Targi odbywają się w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy, al. Katowicka 62 – hala F, stoisko L19.

Zapraszamy!