Złoto dla folii z mikroprzyssawkami!

Jury Konkursu The Prize for Innovations targów Rema Days Warsaw doceniło nasze nowości produktowe. Złoty medal otrzymała folia z mikroprzyssawkami Vesline Wallcatch, medal srebrny banner PP Textile marki Guandong, a brązowy VESLINE Simple Decor Blockout. Medale otrzymały również plotery marki Epson.

Folia Vesline Wallcatch z mikroprzyssawkami, która otrzymała Złoty Medal w Konkursie The Prize for Innovations to wysokiej jakości transparentny materiał do druku z opatentowanym klejem, opartym na mikro przyssawkach. Folie przeznaczone są do krótko i długookresowej aplikacji, przede wszystkim we wnętrzach budynków.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje folii: Vesline Wall Catch White oraz Vesline Wall Catch Clear. Więcej informacji.

Uhonorowany Srebrnym Medalem banner PP Textile to materiał z nowej ekologicznej linii Green Area bez PVC, firmy Guandong Italia. Materiał charakteryzuje się bardzo dobrą stabilnością i wyjątkową odpornością mechaniczną.

Gładka powierzchnia oraz matowe wykończenie doskonale podkreślają  intensywność drukowanych kolorów.

Banner PP Textile jest materiałem idealnym na roll-upy lub podświetlane obrazy. Świetnie sprawdzi się również jako banner do zastosowań wewnętrznych. Klasa niepalności B2. Grubość 480 mic. 

Medal brązowy otrzymał VESLINE Simple Decor.
Jest to materiał repozycjonowalny nowej generacji, wykorzystujący do aplikacji technologię polimerowych mikrokapsułek, dzięki którym może być aplikowany na wszelkie czyste powierzchnie. Jest niezwykle łatwy w instalacji, nie pozostawia śladów, nie wulkanizuje się, nie niszczy powierzchni, na której został umieszczony. Srebrno-szare wykończenie od strony adhezyjnej sprawia, że Simple Decor jest doskonałym blockoutem.

VESLINE Simple Decor jest odpowiedni do aplikacji na ściany, tkaniny, powierzchnie lakierowane, powierzchnie o niskim napięciu powierzchniowym z tworzyw takich jak PP/DPP/PE/PVC/PET np. kontenery czy beczki. Jest wodoodporny i wolny od VOC’s. Więcej informacji.

Jury Konkursu The Prize for Innovations targów Rema Days Warsaw doceniło również plotery sublimacyjne marki Epson, które znajdują się w naszej ofercie.

Srebrne medale otrzymał Epson SureColor SC-F9400H oraz EPSON SureColor SC-F500. Wszystkie wyróżnione produkty można będzie testować na stoisku API.PL (F/L19) podczas targów Rema Days Warsaw 2020.

Bezpłatnie i szybko można wejść na targi rejestrując się na stronie REMA DAYS 2020 (wpisz kod: RDW061). Targi odbywają się w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy, al. Katowicka 62 – hala F, stoisko L19.

Zapraszamy!